» 
 

O Hayat Benim oyuncuları Keremcem ve Ezgi Asaroğlu aşkı sona erdi

Şarkıcı ve oyuncu olan Keremcem, Seda Güven ile evliliğini noktaladıktan sonra O Hayat Benim dizisinde rol aldığı partneri Ezgi Asaroğlu ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Fakat Keremcem' in bu ilişkisi de son buldu.

Türk şarkıcı ve oyuncu olan Keremcem, geçtiğimiz günlerde Seda Güven ile evlenerek dünya evine girmişti fakat talihsiz bir karar ile evliliklerini noktaladılar. Yakışıklı sanatçımız O Hayat Benim dizisinde birlikte rol aldığı Ezgi Asaroğlu'nun yaşam tarzını ve hayata bakış tarzını kendisininkilere çok benzetmesi ile yakın zamanda yeni bir aşka yelken açmıştı. Fakat aynı dizide hala rol alan Keremcem ile Ezgi Asaroğlu ayrılık kararı aldı.

Uzun süren bir birliktelikleri olan ikili, daha önceden de ayrılmış ancak araslarındaki soruna perde çekerek yeniden bir araya gelmişti. Ancak ikili arasındaki sorun her ne ise aşamadıklarını gösteren âşıklar, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini bir kez daha bitirdi. Güzel oyuncu Ezgi Asaroğlu, ilişkisinin bitmesinin hemen ardından partneri Keremcem ile birlikte başrolde oynadığı O Hayat Benim dizisinden de ayrılma kararını aldı.

Türk sinema ve TV oyuncusu olan Ezgi Asaroğlu, dizinin yapımcılığını üstlenen Pastel Film'e tükenmişlik sendromu yaşadığını ve yorulduğunu bildirerek dizinin yeni sezonu için iznini istedi. Asaroğlu'nun Pastel Film'e bildirdiği gerekçeyi doğrulayan yapımcı Hüseyin Samsun, henüz kesin bir kararın verilmediğine açıklık getirdi. Hüseyin Samsun bu hafta dizi oyuncuları ile bir görüşme ayarlayarak toplantı yapacağını ve o şekilde son karara ulaşılacağını söyledi. Ezgi Asaroğlu'nun diziden ayrılmasının ardından Keremcem'in de diziden ayrılacağı iddia edildi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *