» 
 

O Hayat Benim'de Nuran'ın velayeti belli oldu

Fox TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim'de Nuran'ın velayetinin kime verileceği belli oldu. Öte yandan silahlı adamların rehin aldığı Efsun ve Sultan ise büyük bir badire atlattı. Ateş ile Bahar'ı uyarmak isteyen Beyza ise Reyhan tarafından etkisiz hale getirildi.

O Hayat Benim her Pazar Fox TV ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ediyor. O Hayat Benim yeni bölümde Nuran'ın velayet davasına ilişkin bilgiler netleşti. Ateş ve Bahar, evlerindeki esas tehlikeden habersizken onları uyarmak isteyen Beyza, Reyhan'ın büyük tepkisini alacak.

Silahlı kişiler tarafından rehin alınan Sultan'ı kurtarmak isteyen Efsun da yakalanmıştır. Önümüzdeki günlerde Efsun ile Sultan'ı zor günler beklemektedir. Nuran'ın velayetinin kime verileceği de artık belirlendi.

O Hayat Benim son bölümde, Müge zorlu bir şekilde Cemal'i durdururken Zeynep'in hayatını kurtarmayı başarmıştı. Efsun büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmışken, Bahar'ın yaşadığı olaylardan dolayı kendisini suçlu tutumaktadır. Hülya'nın Nilgün'e artık tahammülü kalmamıştır ve Reyhan'ın hazırladığı tuzağa Bahar düşmüş ve bebeğini kaybetmesine neden olmuştur.

Beyza ise Reyhan'ın esas yüzünü görmeye başlamıştır. Bu nedenle evdekilerle konuşmaya ve onları uyarmaya karar vermiştir. Sultan'ın ortadan kalbolması ile harekete geçen Efsun, kendi başına iş açacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *