» 
 

O Hayat Benim'in Efsun'u Fransız sevgilisi ile evlendi

Oyuncu Ceren Moray, bir süredir sevgili olduğu Fransız Nicco ile Bodrum'da dünya evine girdi.

O Hayat Benim dizisinin Efsun'u ünlü oyuncu Ceren Moray, dün akşam Fransız sevgilisi Nicco ile Bodrum Türkbükü'nde nikah masasına oturdu. Ceren ile Nicco'nun düğününde, yakın arkadaşları ve aile dostları yer aldı.

Sade bir törenle dünya evine giren 32 yaşındaki Ceren Moray, nikah masasında dans ederek heyecanını yenmeye çalıştı. Ceren Moray ve Nicco çifti, sosyal medyadan eğlenceği kareleri paylaşmayı ihmal etmedi.

CEREN MORAY KİMDİR?

5 Haziran 1985 Diyarbakır doğumlu olan Ceren Moray, doğumundan birkaç yıl sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a taşındı. Tiyatro eğitimine küçük yaşlarda başlayan Moray, uzun süre Pera Güzel Sanatlar'da eğitim aldı. Ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitimini tammaladı. Yüksek lisans döneminde babasının kalp krizi geçirmesinin ardından Moray, kendisine gelen dizi teklifini değerlendirdi.

Ekranlara ilk olarak Serseri Aşıklar dizisinde geldi. Ardından Kavak Yelleri dizisinde Su karakterine hayat verdi. Son olarak O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini canlandıran Ceren Moray, bu dizideki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *