» 
»
 

O illerde kuvvetli yağış olacak! 26 Eylül 2017 hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun Ankara, İstanbul, Trabzon ve birçok ilinde yağış olması bekleniyor. 26 Eylül hava durumu ayrıntılarda...

Bugün yurt genelinde çok bulutlu ve yağışlı bir hava hakim olacak. Hava sıcaklıklarında ise önemli değişiklik olmayacak. 26 Eylül 2017 hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey kesimleri parçalı v eyer yer çok bulutlu, Marmara, Osmaniye, Kütahya, Hatay'ın kuzey kıyıları, Kahramanmaraş'ın batı kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Ankara, Eskişehir, Kayseri, Niğde, Sivas çevreleri ile zamanla Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzey kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.

Diğer kesimlerin ise parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ çevrelerinde kuvvetli, Kırklareli'nin doğu kesimlerinde yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacak ve sıcaklıklar mevsim normalleri civarında seyredecek.

Ankara 27 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra hafif sağanak yağışlı, İstanbul 25 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, İzmir 27 derece parçalı ve az bulutlu olacak. Adana 32 derece parçalı ve çok bulutlu, Antalya 28 derece parçalı ve çok bulutlu, Samsun 23 derece parçalı ve zamanla çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Trabzon 25 derece parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak yağışlı, Erzurum 24 derece parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren hafif sağanak yağışlı, Diyarbakır 33 derece parçalı ve az bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *