» 
 

O Ses Türkiye 2017 31 Aralık yılbaşı bölümünde hangi ünlüler var?

TV 8 ekranlarında yer alan yılbaşı bölümünde hangi ünlüler birbirleri ile yarışacak? Sorusunun cevabı belli oldu. O Ses Türkiye 2017 yılbaşı bölümü için özel ünlü isimler sahnede şarkı söyleyecek, jüri üyeleri ise arkası dönük şekilde onları dinleyecek. Ayrıntılar haberde...

O Ses Türkiye 31 Aralık yılbaşı bölümü ile ekran başındaki izleyicilere keyif dolu anlar yaşatacak. O Ses Türkiye yeni bölümünde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ünlü isimler birbirleri ile yarışacak. Peki, Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan'ın jüri üyeliğini üstlendiği O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde hangi isimler yer alacak?

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü ile 31 Aralık Cumartesi günü izleyicisinin karşısına çıkacak. O Ses Türkiye 2017'de, Ozan Güven, Burak Yılmaz, Yasemin Allen, Birçe Akalay, Emre Belözoğlu, Pelin Karahan, İrem Sak, Cüneyt Çakır, Müge Boz yer alacak.

Öte yandan Özge Borak, Nergis Kumbasar, Müjde Uzman ve Onur Büyüktopçu da O Ses Türkiye'de bu akşam yer alacak. Programın sunuculuğunu ise Ahmet Kural ile Murat Cemcir üstlenecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *