» 
 

O ses Türkiye 2017 yarışmacılarından kimler yarı finale yükseldi?

O Ses Türkiye 2017 reyting rekorlarıyla TV 8 ekranlarında devam ediyor. Bu akşamki bölümde çeyrek finalistler yarı finale yükselmek için mücadele etti. İşte performanslarıyla yarı finale yükselmeye hak kazanan O Ses Türkiye yarışmacıları...

TV 8 Ekranlarının fenomen programlarından O Ses Türkiye 2017'nin çeyrek final mücadeleleri 9 Mart akşamı ekrana geldi. O ses Türkiye 2017’de diğer yıllara nazaran çeyrek finale daha çok yarışmacı çıkarmayı başaran Hadise'nin yarı finale kimleri taşıyacağı merakla bekleniyordu. Bu akşam yayınlanan O Ses Türkiye çeyrek final performansları gruplar halinde canlı yayında gerçekleştirildi. İlk grup performansların ardından yarı finale kimlerin yükseldiği haberimizde.

Çeyrek finale iddialı sözlerle sezona başlayarak bu sene o sesin kendi takımında çıkacağının altını çizen Hadise’nin takımında 6, Gökhan ve Hakan’ın 5, Murat Boz’un 3, Sibel Can’ın 1 yarışmacısı kalmıştı. Performansların ardından gruplar halinde mücadele veren çeyrek finalistlerden ilk grupta Joker ve Dino elenenler arasında yer aldı. Yarı finale ise Dodan ve Keremhan yükseldi. Dodan'ın müthiş performansı izleyicileri ve jüriyi etkiledi.

O Ses Türkiye 2017'de Kenya'lı Dino, söz ve müziği İbrahim Tatlıses'e ait olan Haydi Söyle adlı şarkıyı kendi sitilinde ve gitarıyla birlikte seslendirdi. Performansı jüri üyeleri tarafından da beğenilen Dino 3 dakikalık SMS oylaması sonuçlarıya geceyi üzgün tamamladı ve yarı finale yükselemedi. 

Karadeniz türküsü seslendiren Keremhan ise performansı ile beğeni topladı. SMS oylaması sonucu Keremhan yarı finale yüskeldiğini öğrendiğinde heyecandan konuşamadı ve teşekkür etmekle yetindi. Panik atak olduğunu söyleyen Keremhan'ın sempatik tavırları jüri üyelerinin de dikkatini çekti.

İkinci grup mücadeleler sonunda Sibel Can'ın takımından Burhan Çatılı ve Murat Boz'un takımından Toprak Kardeşler yarı finale yükseldi.

Acun Ilıcalı'dan sürpriz. TV 8'in patronu Acun Ilıcalı, Survivor 2017 çekimleri için bulunduğu Dominik'ten canlı yayına görüntü gönderdi. Dominik'teki prodüksiyon ekibinden ilginç bir karakterle ve teyzesiyle birlikte ekrana çıkan Acun Ilıcalı tüm yarışmacılara ve jüri üyelerine başarılar dilerken Hadise'ye de esprili göndermeler yaptı.

O Ses Türkiye 2017 Çeyrek finalinde kimler mücadele ediyor?

Bu heyecanlı yarışta Hadise’nin takımında Joker, Şeyda Erbaş Kasap, Dodan Özer, Taylan Bayri, Cihangi Moralı ve Sevil Memetova yer alırken, Gökhan - Hakan'ın takımında, Suami Ramirez, Keremhan Özdemir, Enis Uğurlu, Resul Aydemir ve Dino, Murat Boz'un takımında, Karima Gouit, Toprak Kardeşler ve Armador, Sibel Can’ın takımında ise Burhan Çatılı performans sergiledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *