» 
 

O Ses Türkiye finale kalan isimler kimler oldu? İşte finalistler!

Yarı final heyecanının yaşandığı O Ses Türkiye'de elenen ve finale kalan isimler belli oldu. Yarı finalde 8 yarışmacı şarkılarını söyledi ve 2'si elenirken 6'sı finale çıkmayı başardı. O Ses Türkiye finalistleri kimler oldu? O Ses Türkiye şampiyonu kim olacak?

O Ses Türkiye dün akşam TV8 ekranlarında büyük bir heyecanla izlendi. Keyifle takip edilek ses yarışmasında finale kalan isimler de belli oldu. Yarı final heyecanında sahneye çıkan 8 isimden 2'si elenerek yarışmaya veda ederken, 6 isim ise finalde şarkı söylemeye hak kazandı. Halkın verdiği SMS oyları ile belirlenen sonuçlara göre O Ses Türkiye şampiyonu olabilmek için finale kalan isimler Hadise'nin takımından Cihangir Moralı, Dodan Özer, Taylan Bayri, Gökhan ve Hakan'ın takımından Resul Aydemir, Keremhan Özdemir ve Sibel Can'ın takımından Burhan Çatılı oldu. Yarışmada Murat Boz'un takımından yarı finalde finale yükselebilen bir isim olmadı.

İzleyenler kadar jüri koltuğunda oturan Gökhan-Hakan, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can'ın da heyecanla beklediği sonuçlar açıklandı. Her yarışmacı için 3 dakikalık SMS süresi verilirken, noter tarafından onaylanan finale çıkan isimler sıralama olmaksızın karışık olarak Acun Ilıcalı açıkladı.

O SES TÜRKİYE FİNAL
Sahne alan isimlerin performanslarıyla büyülediği yarı final gecesinin ardından artık tüm izleyiciler final programına kilitlendi. Uzun süredir elenerek finale kadar çıkan isimler:

1. Finale kalan Cihangir Moralı
2. Finale kalan Resul Aydemir
3. Finale kalan Dodan Özer
4. Finale kalan Keremhan Özdemir
5. Finale kalan Taylan Bayri
6. Finale kalan Burhan Çatılı
(İsimlerde herhangi bir sıralama gözetilmemiştir)

FİNALDE HADİSE'NİN TAKIMINDAN 3 KİŞİ
Yarışmacılarının birinci olmaması nedeniyle sürekli O Ses Türkiye'de espri konusu yapılan Hadise, bu sefer finale takımından 3 isim ile adını yazdırdı. Cihangir, Dodan ve Taylan ile finalde Hadise de birincilik heyecanını yaşamak için bekliyor olacak.

GÖKHAN-HAKAN'DAN 2 FİNALİST
Yarı finale 3 isim ile gelmeyi başaran jüri üyeleri Gökhan ve Hakan kardeşler Keremhan ve Resul ile final heyecanı yaşayacak.

SİBEL CAN'IN TAKIMINDAN BURHAN
O Ses Türkiye yarışmasında bu sene aldığı yarışmacı sayısı ile dikkatleri çeken Sibel Can, yarı finalden finale sadece 1 kişiyi çıkardı. Can'ın takımından finale kalan isin Burhan oldu.

MURAT BOZ BU SENE FİNALDE YOK
2017 O Ses Türkiye yarışmasına 87 yarışmacı ile başlayan Murat Boz, yarı finaldeki 1 yarışmacısını da elemede kaybedince finalist çıkaramamış oldu. Toprak Kardeşler yarı finalde elenince Boz'un takımından kimse finale çıkamadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *