» 
 

O Ses Türkiye finali için geri sayım başladı!

Sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye final programı ile pazar akşamı ekranlara gelecek. O Ses Türkiye finalistler şampiyon olmak için şarkılarını söyleyecek.

TV8'in sevilen programları arasında yer alan O Ses Türkiye final heyecanı yaşıyor. 19 Mart pazar akşamı ekranlara gelecek olan O Ses Türkiye finalinde 6 finalist şampiyon olmak için son kez yarışacak. Yarı finalin ardından finale çıkan isimler Hadise'nin takımından 3 kişi Cihangir, Taylan ve Dodan, Gökhan-Hakan'ın takımından 2 isin Resul ve Keremhan, Sibel Can'ın takımından ise tek isim Burhan olmuştu.

Performanslarıyla izleyicileri Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarı final programında büyüleyen 8 yarışmacıdan 2'si elenmiş ve 6 finalist kalmıştı. Murat Boz'un ve Sibel Can'ın takımlarından elenen 2 kişinin ardından finalde performans gösterecek olan yarışmacılar arasından O Ses Türkiye şampiyonu seçilecek.

İzleyicilerin merakla beklediği ses yarışmasının finalistleri hangi şarkılarla yarışacak, 2017 O Ses Türkiye birincisi kim olacak heyecanlı bekleyiş başladı. İzleyicilerin SMS oyları ile belirleyeceği birinci canlı yayında belli olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *