» 
 

O Ses Türkiye'de Ordulu çift Karadeniz rüzgarı estirdi

O Ses Türkiye Yarışması'na yöresel Karadeniz kıyafetleri ile çıkan aslen Ordulu evli çift, Divane Aşık Gibi şarkısını söyleyerek hem jürinin hem de izleyicilerin beğenisini kazandı.

Karadeniz'e ait yöresel kıyafetler ile O Ses Türkiye'nin 18 Aralık bölümünde ekranlarda boy gösteren Ordulu evli çift, ses ve performans ile herkesin beğenisini topladı. TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yarışması'nda dün akşam ekranlara gelen evli çift renkli görüntülere sahne oldu. Acun ılıcalı'nın sunuculuğunu, Gökhan-Hakan, Murat Boz, Sibel Can ve Hadise'nin jüriliğini yaptığı yarışmada, evli çift adeta Karadeniz rüzgarı estirdi.

Ordu'dan İstanbul'a taşınan Zülfiye Şahin ile Erdoğan Şahin çifti, yarışmaya yöresel kıyafetlerle çıktı. 23 senedir evli olan çift, Divane Aşık Gibi Türküsünü birlikte seslendirdi. Türkünün başlaması ile ilk dönene Hakan-Gökhan oldu. Ardından ise Sibel Can, Hadise ve Murat Boz döndü. Şarkının tamamlanmasının ardından jüri üyeleri Ordulu çifti tanımak istedi. Ordu'da uzun yıllar kaldıktan sonra İstanbul'a taşınan çiftin kız ve erkek iki çocuğu var. Çocuklarını üniversitede okutan çift, çocuklarının ihtiyaçlarını da türkü söyleyerek karşıladıklarını dile getirdi.

Klipleri ve kasetleri olduklarını söyleyen Şahin çifti, müzikle yıllardır uğraştıklarını dile getirdi. Jüri üyelerinin ve seyircilerin de isteği üzerine, çift "Çayelinden Öteye" türküsünü seslendirdi. Tercih yapmak için epeyce düşünen çift, seçimini Gökhan ve Hakan'dan yana yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *