» 
 

O Ses Türkiye'de Sibel Can'ın koltuğunda Hülya Avşar

O Ses Türkiye dün akşam TV 8 ekranlarına gelen son bölümünde izleyiciler, Sibel Can yerine Hülya Avşar'ı gördü. Hülya Avşar'ın, Sibel Can'ın jüri koltuğunda yer alması ise akıllarda soru işaretleri bıraktı. Peki, O Ses Türkiye'den Sibel Can ayrıldı mı? Ayrıntılar haberde...

O Ses Türkiye yılbaşı özel programı ile herkesin büyük beğenisini toplamayı başardı. O Ses Türkiye yarışmasının 8 Ocak Pazar günü ekranlara gelen son bölümünde izleyiciler, Sibel Can yerine Hülya Avşar sürprizi ile karşı karşıya kaldılar. Sibel Can'ın koltuğunda Hülya Avşar'ın oturuyor olması da akıllarda soru işareti oluşturdu. Bu durum da "Acaba Sibel Can, O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldı mı?" sorusunu beraberinde getirdi.

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı'dan ise yanıt gecikmedi. Ilıcalı, Sibel Can'ın rahatsızlığından dolayı programın bu bölümüne katılamadığını, onun yerine ise Hülya Avşar'ı davet ettiklerini dile getirdi. Ünlü şarkıcı Sibel Can da sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

O Ses Türkiye hashtag'i ile açıklamasına başlayan Sibel Can, "#OSesTürkiye'de Hülya Avşar sürprizi var. Bölüme hasta olduğum için katılamadım. Sevgili Hülya, adıma güzel sesler seçti mi, bende merak ediyorum" dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *