Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Obezite ameliyatı sayesinde bir senede 45 kilo verince evlendi

İzmir'de serbest meslek sahibi Güneri Yörükoğlu 120 kilo iken obezite ameliyatı oldu. Ameliyat sonrasında bir sene içerisinde 45 kilo kaybeden genç adam, hayatının aşkını buldu ve dünya evine girdi. İşte Detaylar...

İzmir'de yaşayan 30 yaşındaki Güneri Yörükoğlu, gitgide bozulan sağlığını geri kazanmak için çeşitli diyetler denedi. Diyet yolları ile kilo veremediğini fark eden Yörükoğlu'nda nefes darlığı da oluşmaya başlayınca soluğu Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Serdar Kaçar’ın yanında aldı. Doğal yollardan kilo veremeyen genç adam, sağlık problemlerinin de oluşması ile birlikte obezite ameliyatı olmaya karar verdi.

2014 senesinin 24 Haziran günü Kaçar ve ekibi ile gerçekleştirilen ameliyatın başarı geçmesi ile birlikte yeni bir hayata ilk adımını attı. Obezite ameliyatından sonra adeta hayatı değişmeye başlayan ve kilo vermeye başladıkça sevinen Yörükoğlu, obezite ameliyatı sonrasında 120 kilodan 75'e düşerek tam 45 kilo verdi.

Her zaman problemi olan aş??rı kilolardan 1 sene içerisinde kurtulan genç adam yaşam enerjisi ile doldu. O sıralarda da hayatının aşkı ile karşılaştı. 30 yaşındaki Tuba Türk ile evlenme kararı aldı. Hayatlarını birleştiren Yörükoğlu çifti, mutluluklarından bahsettiler. Güneri Yörükoğlu, başarılı geçen operasyondan sonra hızla kilolarından kurtuldu ve hayatının aşkını da buldu.

Mutlu bir evlilik geçirdiğini söyleyen genç adam, daha öncesinde merdiven bile çıkamadığını nefes almakta çok zorlandığını ama artık bu tarz problemlerden kurtulduğunu ifade etti. Ameliyat olduktan sonra hem görüntüsünün hemde yaşam kalitesinin değiştiğini söyleyen Yörükoğlu, en büyük değişimin ise aşk hayatında olduğunu ameliyattan 1 sene sonra dünya evine girdiğini vurguladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *