» 
»
 

Öfkeli kadın kocasını demir sopa ile döverek hastanelik etti

Adana'da yaşanan üzücü olay ezber bozdu. Kadına şiddet haberlerini duymaya alışık olduğumuz şu günlerde Yüreğir İlçesi'nden gelen bir haber herkesi şaşkına çevirdi.

Adana iline bağlı Merkez Yüreğir İlçesi'nde yaşanan olay bu bölgede yaşayan inşaatlarda çalışan Hüseyin Erdoğan'ın hataneye kaldırılması sonucu ortaya çıktı. İddiaya göre  Hüseyin Erdoğan, 2 yıl önce bir iş kazası neticesinde rahatsızlanmış ve çalışamaz duruma gelmişti. Kendisinin çalışamamasından dolayıda yaşlı annesinin rahmetli babasından aldığı dul maaşı ile geçinmeye başlamışlardı. Ekomik sıkıntılar yaşayan karı koca arasında bu sebepten dolayı sürekli tartışma yaşamaya başladılar. Yine yaşanan kavga sonrasında tartışma büyüdü ve otuz sekiz yaşındaki Nuray Erdoğan eline geçirdiği demir sopa ile eşi Hüseyin Erdoğan'ın kafasına vurdu. Yaralı adam olay yerine sevk edilen ambulansla TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan adamın başına dikiş atıldıktan sonra taburcu edildi. Yaşan olaya şahit olan komşuların ihbarı üzerine yaramalaya sebebiyet veren eş Nuray Erdoğan  polis tarafından aile içi şiddet suçuna istinaden göz altına alındı. Taburcu olan Hüseyin Erdoğan hastane çıkışı polis merkezine giderek eşinden şikayetçi olmadığını söylemesi üzerine tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Şiddete maruz kalan Hüseyin bey’in annesi gelininin çok sinirli olduğunu oğluna sürekli şiddet uyguladığını ve bir gün oğlunu öldürmesinden korkutuğunu söyledi…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *