» 
»
 

Oğlak Burcu için 16 Mayıs haftası nasıl geçecek?

Oğlak burcu için yeni haftanın getirileri ve götürüleri neler olacak, neler tavsiye olur bakalım.

Bu hafta Oğlak burcu iş hayatına pek konsantre olamıyor gibi gözükse de bir kere işleri yoluna koymayı başarırsa büyük bir yük üstünden kalkmış olacak. Organizasyon yeteneğinizi kullanın ve sırada bekleyen ve çakışmış pek çok işi düzenleyin böylece bir hafta boyunca daha huzurlu olacaksınız. Ayrıca kalan vaktinizde de ektik evraklar, yarım kalmış dosyalar tamamlanmalı. Aksi halde bütün haftanın yükü altında ezilmeniz an meselesi.

Aşk hayatında ise bu hafta Oğlaklar içine kapanık ve daha çok evinde vakit geçirmekten yana diyebiliriz. İş stresini evinde dinlenerek ve kendine zaman ayırarak geçirmek isteyen Oğlak burcu için bu hafta biraz daha anlayışlı olmakta fayda var. Ayrıca bu kadar yoğunlukla başa çıkamayan Oğlaklar belki biraz da her işin kendi sırtlarına bindirilmesinden dolayı huzursuzluk yaşıyor olabilir. Böyle durumlarda çatışmaların yaşanması kolaylaşır.

Sosyal çevresinde de sakinliği tercih edecek olan Oğlak burcu için hafta sonu yapılabilecek en iyi etkinlik birkaç yakın dostla yapılacak uzun kahvaltılar olabilir. Daha kalabalık ortamlara tahammül etmesi bu hafta sonu pek mümkün görünmediği için evinde pijama terlik televizyon belki de en iyi sosyal aktivite olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *