» 
»
 

Oğluna sigara ve bira içiren annenin skandal görüntülerine bakandan tepki

Pazar günü sosyal medyada herkesin tepkisini çeken bir kadın ve oğluna içirdiği bira ve sigaranın yer aldığı video hakkında Bakan Kaya bir açıklama yaptı.

Pazar günü sosyal medyada dolaşmaya başlayan bir görüntü, tüm kullanıcılar tarafından tepkilere neden olurken, konu hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'da twitter hesabından tepkisini dile getiren bir açıklama yaptı. 

Dün internette dolaşan  bir videoda, annenin önünde oturan oğluna bira içirmesi ve ardından da sigara yakıp eline tutuşturarak onu da içirmesi büyük tepkilere neden oldu. Bu sırada babaannede kamerasıyla kayıt yaparak olayın daha da vahim bir hal almasını sağladı. 

Söz konusu videonun nerede çekildiği ve vicdansız annenin kim olduğu hakkında henüz bir açıklama yapılmazken duruma tepkisini dile getiren Bakan Fatma Betül Sayan Kaya twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Videoyu çocuk haklarına saygımızdan dolayı yayınlamıyoruz.

İşte o açıklama:

Bugün sosyal medyada yayınlanan, içki ve sigara içirilen küçük yaşta bir çocuğa ait görüntüleri büyük bir üzüntü ile izledim. Çocuğumuzu bulup, gerekli bütün tedbirleri derhal alacağız. Sorumlular hakkında gerekli işlemlerin yapılmasının takipçisi olacağım

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *