» 
»
 

Oğlunun şehit olmasının ardından acılı anne kalbine yenik düştü

Geçtiğimiz hafta Midyat'ta terör örgütünün emniyet müdürlüğüne düzenlediği hain saldırı sonrasında şehit olan 27 yaşındaki polis memuru Ökkeş Özdemir'in acısına dayanamayan 52 yaşındaki Meryem Özdemir kalp krizi geçirdi ve yaşamını yitirdi.

Şehit olan polis memuru 27 yaşındaki Ökkeş Özdemir, geçtiğimiz hafta terör örgütünün emniyet müdürlüğü önünde gerçekleştirdikleri bombalı saldırı sonrasında hayatını kaybetmişti. Aradan bir haftanın geçmesinin ardından şehit Ökkeş Özdemir'in annesi 52 yaşındaki Meryem Özdemir dün akşam saatlerinde Osmaniye'de bulunan evinde rahatsızlandı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan anne Meryem Özdemir, kalbine yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Bir süredir kalbinden rahatsız olan ve tedavi içerisinde olan anne, hayatını kaybetti ve Çağşak Köyü'nde olan köy mezarlığına, oğlunun mezarının tam yanına defnedildi. Şehit annesi Meryem Özdemir'in cenaze törenine İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve Osmaniye Valisi Kerem Al'la birlikte fazla sayıda vatandaş da katıldı.

9 Haziran Perşembe günü, bölücü terör örgütü üyeleri, Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gerçekleştirilen hain saldıra 51 kişi yaralandı ve 2' si kadın 3 polis memuru da şehit olmuştu. Mardin Valiliği'nin yaptğı açıklamaya göre, sabah 11:10 sıralarında içerisinde bomba yüklenen bir araçla bölücü terör örgütü kanlı eylemini gerçekleştirmiş ve sonucunda ortalık kana bulanmıştı. Oğlunun şehit haberini aldıktan sonra bir türlü toparlanamayan Meryem Özdemir, hasta ve tedavi altında olduğu kalp hastalığı sonucunda hayata yenk düştü ve yaşamını yitirdi. Oğlundan tam bir hafta sonra da onun mezarı yanına defnedildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *