» 
 

Oktay Kaynarca yönetmeniyle 50 bin liralık alışveriş yaptı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Akmerkez'de 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin ikinci yönetmeni Ayşegül Erbek ile birlikte yaptığı alışverişte 50 bin lira harcadı.

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Akmerkez'de 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin ikinci yönetmeni Ayşegül Erbek ile birlikte alışveriş yaparken objektiflere yakalandı. Yaklaşık 50 bin TL'lik alışveriş yapan Kaynarca, çıkışta basın mensuplarımı görünce, açıklama yapma gereği duydu. Açıklamasında Ayşegül Erbek’in yardımcı yönetmeni olduğunu ve yanlış bir şeyin anlaşılmamasını ifade etti.

Uzun zamandır alışverişe çıkacak fırsat bulamadığını belirten başarılı oyuncu, rol aldığı dizinin ikinci yönetmeni Ayşegül Erbek'le girdiği bir mağazada yaklaşık iki saat vakit geçirdi. Mağazada birçok mont ve kışlık giysi deneyen oyuncu, yönetmen arkadaşının kendisi için seçip getirdiği ürünleri de inceledi.

Kış sezonu için gardırobunda ciddi bir yenilemeye giren Oktay Kaynarca, Ayşegül Erbek’den destek almak istediğini onun da kırmayıp geldiğini belirten Kaynarca daha sonra dizinin de aynı hızla başarılı bir şekilde devam ettiği söyleyip ayrıldılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *