» 
»
 

Olay Yeri programı 10 Ekim bugünkü bölümde kayıp Melike bulundu mu?

7 yıldır kayıp olan Melike Toyguncu bulundu mu? Star TV ekranlarında yayınlanan Olay Yeri programında 14 yaşında kaybolan ve şuanda 21 yaşında olan Melike ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Olay Yeri 10 Ekim bugünkü bölümde neler oldu? Detaylar haberde...

Balçiçek İlter'in sunuculuğunu üstlendiği Star TV ekranlarındaki Olay Yeri programının 10 Ekim bugünkü bölümde Melike Toyguncu bulundu mu? Birkaç gündür Olay Yeri programına bağlanan izleyiciler, mahallelerinde uyuşturucu bağımlısı olan bir kızın Melike'ye çok benzediğini söylüyorlar. İsminin Tuğba olduğunu iddia eden bu genç kız Melike mi? Kayıp Melike bulundu mu?

7 yıl önce 14 yaşındayken ablasına YGS formu almak için evden çıkan Melike'ye ulaşmak için ailesi seferber oldu. Kaybolduktan sonra Melike'nin evinde kalmasına izin veren ve şüpheli ifadede bulunan şüpheli, suçsuz yere cezaevinde yattığını iddia ediyor. Melike'nin yalnızca bir gün evinde kaldığını ve onu bir daha görmediğini söyleyen şüpheli, Melike'nin nerede olduğunu biliyor mu?

Olay Yeri programının bugünkü bölümünde, canlı yayına bağlanan isimsiz bir izleyici şoke eden açıklamalarda bulundu. Mahallelerindeki Tuğba isimli kızın bir arkadaşına adının aslında Melike olduğunu söylediğini belirten izleyici, bu genç kızın uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve kendinden yaşça büyük biri ile birlikte yaşadığını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *