» 
 

Olay Yeri programı 31 Ekim'de Sibel kaçırıldığını itiraf etti

Star ekranlarının sevilen programı Balçiçek İlter'le Olay Yeri, oldukça heyecanlı bir gün yaşadı. Kayıp Sibel canlı yayında İlter ile yaptığı telefon görüşmesi sırasında kaçırıldığını itiraf etti.

Kayıpları bulan Balçiçek İlter'le Olay Yeri programı bugün büyük heyecana sahne oldu. 20 Eylül'den beri 18 yaşındaki Sibel kayıptı ve ailesi programa yaptıkları başvurularında yaklaşık bir buçuk aydır Niğde'de kaybolan Sibel'den haber alamadıklarını bildirmişlerdi. 31 Ekim tarihli programa canlı bağlantıyla katılan Sibel kaçırıldığını itiraf etti.

Kız kardeşi Sibel'in eşi Songül'ün ağabeyi tarafından kaçırıldığını iddia eden ağabey Mustafa'nın ifadeleri üzerine Songül hanım ise görümcesi Sibel'in ailesi tarafından berdel karşılığında kaçırılmış olabileceği iddialarında bulunmuştu.

Ömer'in babası Sezgin beye ulaşan Balçiçek İlter'le Olay Yeri ekibi, kurdukları canlı telefon bağlantısında Sibel'in nerede olduğu sorusuna yanıt istedi. Sezgin bey bunun üzerine telefonu Sibel'e verdi ve gözyaşları içindeki Sibel, Balçiçek İlter'in sorularını şifreli olarak yanıtladı. Bunun üzerine program ekibi de edindikleri bilgileri Niğde Jandarma Komutanlığı'na bildirdi. Ekipler harekete geçerek Sibel'i buldu ve savcılığa teslim etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *