» 
»
 

Olay Yeri programında 7 yıldır kayıp Melike'yle ilgili sıcak gelişme!

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter sunuculuğundaki Olay Yeri programında, 7 yıldır kayıp olan Melike Toyguncu'yla ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Anne ve ablası Melike'nin yeni görüntülerini görünce gözyaşlarına boğuldu. Kayıp Melike bulundu mu?

Star TV ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter'in sunumundaki Olay Yeri programının bugünkü bölümünde 7 yıldır kayıp Melike ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Programa gönderilen görüntüleri izleyen anne Fatma Hanım, görüntülerdeki kişinin kaybolan kızı Melike'nin olduğundan emin ifadeler kullandı. Peki, kayıp Melike bulundu mu?

Ablasına YGS formu almak için dışarı çıkan 14 yaşındaki Melike Toyguncu'dan 7 yıldır haber alınamıyor. Hayatından şüphe edilen Melike'nin kaçırıldıktan sonra 23 gün kadar bir evde zorla tutulduğu izine ulaşan aile, Melike'ye ulaşmaya çalışıyor. Olay Yeri programına bugün bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici, oturduğu sokakta Melike'ye çok benzeyen bir kızın yaşadığını ve uyuşturucu madde kullandığını söyledi.

Melike'ye ait olduğu düşünülen görüntülerin programda yayınlandığı sırada, Anne Fatma Hanım ile abla Şerife, görüntülerdeki kişinin Melike olduğunu, hareketlerinin dahi Melike'ye çok benzediğini söyledi. Bir an önce kızına kavuşmak istediğini belirten anne, görüntülerdeki kişinin Melike olduğundan emin olduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *