» 
»
 

Olay Yeri programında bulunan Tuğba aslında Melike mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter sunuculuğundaki Olay Yeri programında bulunan ve Tuğba olduğunu iddia eden genç kız Melike mi? Ailesinin Melike olduğundan emin olduklarını söyledikleri genç kız Tuğba'dan ve anne Fatma Toyguncu'dan DNA örnekleri alındı. DNA sonucu ne çıkacak?

Kayıp Melike bulundu mu? İhbar üzerine bulunan ve Toyguncu ailesinin kendi kızları olduğunu iddia ettikleri Tuğba Melike mi? DNA testi sonucu nasıl çıkacak? Kayıp olan Melike Toyguncu'dan 7 yıldır haber alamayan acılı aile Balçiçek İlter'in sunuculuğunu üstlendiği Olay Yeri programında kızlarını aranıyordu. İzleyicilerin ihbarı üzerine harekete geçen Olay Yeri ekipleri Malatya'ya gitti. Anne Fatma Hanım ile Melike olduğu iddia edilen genç kız Tuğba bir araya geldi. Fatma Hanım Tuğba'nın kendi kızı Melike olduğu iddialarına devam etti. Melike'nin ablası ve ağabeyi de genç kızın kardeşleri Melike olduğunu söyledi.

Ancak Tuğba, kendisinin de bir ailesi olduğunu ve 4 ay öncesine kadar ailesi ile birlikte yaşadığını belirtti. Tuğba'nın babası olduğunu iddia eden kişi, canlı yayında açıklama yaparak Tuğba'nın kendi kızı olduğunu, Tuğba'nın şimdiye kadar çok kez evden kaçtığını, çok kez kimliğini kaybettiğini ve Tuğba'nın hastane hastane tedavi edilmesi için mücadele verdiklerini dile getirdi.

Olay Yeri programının bugünkü bölümünde, Tuğba olduğunu iddia eden genç kızdan ve anne Fatma Toyguncu'dan DNA örnekleri alındı. DNA sonuçları nasıl çıkacak? Tuğba'nın bile kendinden şüphe duyduğu olayda DNA testi bütün soruları cevaplandıracak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *