» 
»
 

Olay Yeri programında kayıp Melike annesiyle kavuşacak mı?

Balçiçek İlter'in sunuculuğunu üstlendiği Olay Yeri programının 11 Ekim bugünkü bölümünde Kayıp Melike ile ilgili yeni gelişmeler var. Gelen ihbarları değerlendiren ekip, Melike' olduğundan şüphelenen kişiyle görüşmek üzere anne Fatma Hanım Malatya'ya gitti. O kız Melike mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Balçiçek İlter ile Olay Yeri programında kayıp Melike'yle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Birkaç gündür üst üste gelen ihbarlar üzerine Olay Yeri ekipleri harekete geçerek, belirtilen adrese Malatya'ya gitti. Anne Fatma Hanım ise, görüntülerdeki kızın Melike olduğundan emin olarak yola çıktı. Kızına kavuşmanın hayali ile yola çıkan Fatma Hanım'ın hayalleri gerçekleşecek mi? Kendini Tuğba olarak tanıtan o kız Melike mi?

14 yaşında kayıplara karışan Melike bulundu mu? Olay Yeri programında Kayıp Melike'yi arama çalışmaları devam ederken, isimsiz gelen telefonlarda Melike olduğu düşünülen bir kızdan bahsedildi. Programa gelen videolardaki kişinin, kendi kızı olduğunu iddia eden anne Fatma Hanım, Malatya'ya kızına kavuşmak için yollara düştü. İsminin Tuğba olduğunu söyleyen genç kız, anne ve babasının olduğunu 4 aydır o mahallede bulunduğunu söyledi. Anne Fatma Hanım ise, Tuğba'nın kendi öz kızı olduğu iddialarına devam etti. Peki, o kız Melike mi? DNA testi yapılacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *