» 
»
 

Olay Yeri programında ortalık karıştı! Genç kız Melike mi,Tuğba mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Olay Yeri programında sular durulmuyor. Olay Yeri programının bugünkü bölümünde stüdyoda iki aile birbirine girdi. 7 yıldır kayıp olan Melike'yi arıyan Toyguncu ailesi ile Tuğba'nın ailesi olduğunu iddia eden kişiler arasında tartışma çıktı. DNA sonucu ne çıkacak? Genç kız Tuğba mı, yoksa Melike mi? İşte detaylar...

Olay Yeri programının bugünkü bölümünde stüdyo karıştı. Ablasına YGS formu almak için dışarı çıkan ve 7 yıldır kendisinden haber alamadıkları kızları Melike'yi arayan Toyguncu ailesi, Olay yeri programı ekiplerinin çalışmaları sonucunda Melike'ye oldukça benzeyen Tuğba'nın izine ulaştı. Toyguncu ailesi kendisinin Tuğba olduğunu iddia eden genç kızın, kızları Melike olduğunu ısrarla söyledi. Tuğba'nın ailesi ise kızlarına başka birinin sahiplenmesine tepki gösterdiklerini belirterek programa katıldı.

Tuğba, küçük yaşlardan beri eziyet, şiddet gördüğünü söyleyerek kendi ailesinden şüphe duyduğunu söyledi ve DNA testi istedi. Fatma Toyguncu ve Tuğba olduğunu iddia eden genç kızdan DNA örnekleri alındı. Peki, DNA testi sonucu ne çıkacak? Programa katılan, Tuğba'nın öz babası olduğunu iddia eden baba, kızının psikolojik rahatsızlığı olduğunu ve 4 aydır kendisinden haber alamadıklarını söyledi. Tuğba'nın 4 ay boyunca birlikte yaşadığı ve şiddet gördüğü 55 yaşında olduğu iddia edilen adam kim?

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *