» 
»
 

Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı 19 Ocak için yayınlandı!

ATV ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Ölene Kadar yeni bölümde Selvi Dağhan'ı ikna etmeyi başarabilecek mi? Ölene Kadar 2. bölümü ile izleyicileriyle 19 Ocak Perşembe günü buluşmayı bekliyor. Ayrıntılar haberde...

Ölene Kadar 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Ölene Kadar 19 Ocak Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümü için nefesler tutuldu. Öelen Kadar yayınlanan ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dağhan, 11 sene önce genç bir doktor adayı iken evlenmek üzere olduğu Beril'in babası Sezai'yi öldürmekle suçlanarak müebbet hapse mahkum edildi. Selvi genç ve başarılı bir avukat. Selvi, herkesin gözünden kaçan bir detayı yakalıyor. Dağhan'ın suçsuzluğunu kanıtlamak için mücadele eden Selvi, gerçekleri gün yüzüne çıkarabilecek mi?

Dağhan, kendisine kurulan bu kirli oyunun içerisinden çıkabilecek mi? Herşeyi planlayan Ender, bu oyun sayesinde hem kendisi hakkında büyük bir sır bilen Beril'in babası Sezai'den kurtulmuş, hem de Beril'i elde etmiştir. Dağhan'ın davasının yeni açılması ile Dağhan yeniden serbest kalacaktır. Dağhan'ın özgürlüğüne kavuşması herşeyin başlangıcı olacaktır.

Yapımını Tims Productions'un, yapımcılığını Timur Avcı'nın üstlendiği, başrollerinde Fahriye Evcen ile Engün Akyürek'in yer aldığı ATv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar, ilgi çekici konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aşk, ihanet, intikam, adalet ve vicdanın iç içe girdiği Ölene Kadar dizisi her Perşembe ATV ekranlarında yeni bölümü izleyicisiyle buluşuyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *