» 
»
 

Ölene Kadar dizisi 1. bölümü ile bu akşam ATV'de

ATV ekranlarına bu akşam 1. bölümü ile gelecek olan Ölene Kadar dizisi heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'in yer aldığı Ölene Kadar dizisi 1. bölümde neler olacak? Ölene kadar izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Peki, Ölene Kadar dizisinin konusu ne? İşte detaylar...

ATV ekranlarında yeni bir dizi heyecanı yaşanıyor. Yapımını tims Productions'ın, Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği Aşk, ihanet, adalet, intikam ve vizcanın iç içe girdiği, hayatları bir gün içerisinde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisi ile buluşmaya hazırlayan Ölene Kadar dizisi 1. bölümü ile bu akşam ATV ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak. Yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın oturduğu ve Elif Usman'ın kaleminden çıkan Ölene Kadar dizisi ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Muhteşem konulu Ölene Kadar dizisinin başrollerinde ise Fahriye Evcen,Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan yer alıyor.

Ölene Kadar'ın konusu ise herkes tarafından merak ediyor. Dizide Dağhan (Engin Akyürek), 11 sene önce genç bir doktro adayı ilen sevdiği ve evlenme arefesinde olduğu Beril'in (Gülcan Arslan) babasını öldürmekle suçlu bulunarak hapse atışmıştır. Aslında bu Dağhan'a kurulan bir komplodur. Beril'e aşık olan Ender bu oyunu düzenlemiştir ve Beril'i elde etmeyi başarmıştır.

Dağhan'ı hapisten çıkaran kişi ise çiçeği burnunda bir avukat olan genç ve güzeller güzeli Selvi (Fahriye Evcen)'dir. Selvi herkesin gözünden kaçan ayrıntıları bulmuş ve Dağhan'ı bu davayı yeniden açmaya ikna etmiştir. Sonucunda ise Dağhan serbest kalmıştır. Bu durum ise herşeyin başlangıcıdır.

FAHRİYE EVCEN YENİDEN EKRANLARDA

Yaklaşık iki yıldır ekranlardan ayrı kalan Fahriye Evcen, ATV ekranlarında bugün başlayacak olan "Ölene Kadar" adlı dizi ile yeniden dönüyor. Dizide genç, güzel ve başarılı avukat olan Selvi karakteri ile Fahriye Evcen, izleyicileri ile buluşmayı bekliyor.

SUÇSUZ YERE 11 YIL HAPİS CEZASI!

Seneler önce evlenmek üzere olduğu kadının babasını öldürmekle suçlanan ve müebbet hapis cezası alan genç doktor Dağhan, başarılı avukat Selvi'nin davayı geri açması sonucunda suçsuzluğu kanıtlanarak özgürlüğüne kavuşuyor. Dağhan, yeni hayatının ilk gününde, özgürlüğünü ve en güzel yıllarını çalarak kendisini tuzağın içerisine atanlara bedel ödetecek mi?

Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak Ölene Kadar dizisinin 2. bölüm fragmanını sizler için takipteyiz. Yeni fragman yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *