» 
 

Ölene Kadar dizisinde heyecan giderek tırmanıyor!

Her Perşembe ATV ekranlarına gelecek yeni dizi Ölene Kadar dizisi 2. bölüm için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Başrollerinde Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan'ın yer aldığı Ölene Kadar yeni bölümde heyecan daha da artıyor.

11 yıl boyunca suçsuz yere dört duvar arasında kalan Dağhan, avukat Selvi'nin gözünden kaçmayan delilleri sayesinde özgürlüğüne kavuşuyor. Dağhan, yaşananların kendisine kurulan bir kumpas olduğunu biliyor ve sevdiği kız Beril'in babasını gerçekte kimin öldürdüğünün peşine düşüyor. Dağhan, hapisten çıkar çıkmaz davada gizli tanıklık yapan kişinin peşine düşüyor. Bu durum ise Selvi'yi oldukça endişelendiriyor.

Selvi, yıllar önce hapse girmesine neden olduğu Dağhan'ı, vicanının sesini dinleyerek esaretten kurtardı. Ancak şimdi gizli tanığın ortaya çıkmaması için çaba gösterecek.

Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan'ın rol aldığı, yapımını Tims Productions-Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosu Elif Usman'ın kaleminden çıkan ATV ekranlarının yeni dizisi "Ölene Kadar" 2. bölümü ile 19 Ocak Perşembe günü saat 20.00'da izleyicileri ile buluşmayı bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *