» 
»
 

Ölene Kadar'da Selvi ile Dağhan'dan nefes kesen sahne!

ATV ekranlarında her Perşembe yayınlanan Ölene Kadar dizisi 5. bölümde Dağhan ile Selvi arasındaki elektrik aşka dönüşmeye başlıyor. Dağhan ise resmen celladına aşık olmaya başlıyor. Selvi bir seçim yapmak zorunda kalacak mı? Dağhan mı? Yoksa abisi mi? Ayrıntılar haberde...

ATV ekranlarında keyifle izlenen Ölene Kadar 6 bölümü ile nefes kesmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer bulunuyor. TIMS Production'un yapımcılığını üstlendiği Ölene Kadar yeni bölümde Selvi ile Dağhan arasındaki elektrik yerini aşka bırakmaya başlıyor. Ender gerçekleri öğrendikten sonra Selvi'yi tehdit ederek Dağhan ile ağabeyi arasında bir seçim yapmaya zorluyor.

Selvi ağabeyini mi seçecek? Yoksa Dağhan'ı mı? Ölene Kadar yayınlanan son bölümü ile izleyicileri soluk soluğa bıraktı. Aşk, intikam ve adaletin iç içe girdiği Ölene Kadar dizisinde heyecan giderek tırmanıyor. Yılmaz, Selvi'nin Dağhan'a fazla ilgi göstermesinden dolayı rahatsız olur. Bu nedenle Selvi'yi bir seçim yapmaya zorlar. Selvi bir yandan Dağhan'ın başının derde girmemesi için mücadele ederken, öte yandan Dağhan'ın tazminat davasının peşine düşer.

Beril babasının katilini bulmakta kararlıdır. Babasının odasında bulduğu kâğıdı Dağhan ile paylaşır. Dağhan Yılmaz'ın peşine düşer ve bundan Ender'in haberi olur. Ender kendini sağlama almak için artık daha önemli kararlar alacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *