» 
»
 

Ortaköy saldırısı şüphelisinin en net görüldüğü yeni fotoğrafları

İstanbul Ortaköy'de bir gece kulübüne gerçekleştirilen saldırıda 39 kişinin ölümüne yol açtığı değerlendirilen terör şüphelisinin yeni fotoğrafları çıktı.

Polis ekiplerinin binlerce saatlik MOBESE kameraları incelemeleri sonucu adım adım iz sürülen şüpheli ile ilgili her dakika yeni görüntülere ulaşılıyor. Ortaköy'deki terör saldırısını gerçekleştirdiği değerlendirilen şüphelinin şimdiye kadarki en net görüntüleri ise belirlendi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca yürütülen soruşturma kapsamında ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Ortaköy'deki silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği değerlendirilen şüphelinin net göründüğü iki fotoğraf daha tespit edildi. DEAŞ mensubu teröristi arama çalışmalarının yoğunlaştırıldığı bazı adreslere eş zamanlı operasyonlar düzenlendiği belirtildi.

Silahlı saldırganın yakalanması için Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları devam ederken, güvenlik kamerasından elde edilen görüntülerde ise şüphelinin eşkali ve yüz hatlarının oldukça belirgin olduğu görülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *