Örümcek Adam: Eve Dönüş resmi fragmanı yayınlandı

Süper kahraman Örümcek Adam serinin yeni filmi Eve Dönüş ile vizyona girmeye hazırlanıyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş resmi fragmanı yayınlandı.

Çizgi romandan beyaz perdeye aktarılan Örümcek Adam serinin son filmi Eve Dönüş ile geri dönüyor. Geçtiğimiz yıl vizyona giren Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı filminde rol alan Tom Holland Örümcek Adam: Eve Dönüş filminde Peter Parker'ı canlandırıyor. Holland'a eşlik eden isimler ise Robert Downey Jr., Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly ve Marisa Tomei oldu.

Jon Watts'ın yönetmenliğini, Kevin Feige ile Amy Pascal'ın yapımcılığını üstlendiği film Stan Lee ve Steve Ditko'nun kaleminden çıkan Marvel çizgi romandan uyarlandı. Senaryosunu ise Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna ve Erik Sommers birlikte kaleme aldı.

Örümcek Adam: Eve Dönüş konusu ise şöyle: Yeni kimliği ve ağ atma tekniği ile süper kahraman olarak yaşamaya başlayan Peter Parker, Yenilmezler'deki deneyim sonrasında oldukça mutludur. Tony Stark yeni akıl hocası olurken, Parker halası May ile yaşadığı eve döner. Rutin hayatına devam etmeye çalışsa da insanların sevdiği Örümcek Adam olma düşünceleri kafasını karıştırmaktadır. Yeni kötü adam Vulture ortaya çıktığında ise Peter'in hayatta en önem verdiği şey tehlikeye girecektir.

Spiderman: Homecoming orijinal adıyla vizyona girecek olan Örümcek Adam: Eve Dönüş resmi fragmanı Sony Pictures Entertainment Youtube kanalında yayınlandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *