» 
»
 

Otel odasında döverek öldürdü! İşte vahşi cinayetin detayları...

İstanbul'da barda tanıştığı İbrahim T. ile otele giden Elena Carnelia henüz belirlenemeyen bir sebepten ötürü İbrahim T. tarafından dövülerek öldürüldü. Cinayetin hemen ardından otelde kahvaltı yapan İbrahim T.'nin bu davranışı kan dondurdu.

İstanbul Beyoğlu'nda barda eğlenen Romanya uyruklu Elena Carnelia (41), barda tanıştığı İbrahim T. (21) ile Kuloğlu Mahallesi Sadri Alışık Sokak'ta bir otele gider, güvenlik kameralarına yansıdığı kadarıyla İbrahim T. ile tartışan ve darp edilen Elena, ayakta durmakta güçlük çekiyor ve en son koltuğa düşüyor. Şüpheli hiçbir şey olmamış gibi kahvaltıya gidiyor. Ardından polis merkezine gidererek otelde bir kadını dövdüğünü söyler. Bunun üzerine olay yerine gelen polis memurları Elena Carnelia'nın cansız bedeniyle karşılaşır.
Carnelia' nın ölmeden önceki son görüntüleri...

Barda tanıştığı genç ile otele giden ve orada dövülerek öldürülen kadının otelin güvenlik kamerasında kayıt edilen görünleri polis tarafından ortaya çıkartıldı. Kayıt edilen görüntülerde, İbrahim ile Elena otele giriyor, İbrahim otel çalışanları ile konuşuyor bu arada Elena'nın ayakta duramadığı görünüyor ve daha fazla dayanamayan Elena koltuğun üzerine düşüyor. Arada bir Elena ile tartışan İbrahim, olayın ardından kahvaltıya gidiyor. En sonki görüntüsünde ise otelin önünde ayakkabılarını bağladığı görüntüleniyor. Daha sonrada gözden uzaklaşıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *