» 
 

Özcan Deniz'in hamile sevgilisiyle nikahına engeller çıktı

Başarılı oyuncu Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük olan hamile sevgilisi Feyza Aktan'la nikah hazırlıklarına başladı. Nikahlarını Paris'te yapmaya karar veren çiftin önüne engeller çıktı.

45 yaşındaki başarılı oyuncu Özcan Deniz, yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan'la evlenmek için gün sayıyor. Nikah işlemlerini hızlandırmaya karar veren çiftin nikahlarını Paris'te yapmak istedikleri öğrenildi. Ancak çiftin önüne birkaç engel çıktı.

Özcan Deniz ve 3 aylık hamile olan sevgilisi Feyza Aktan, nikahlarını Paris'te yapmak istiyor. Vizesini alan çift, doktor engeline takıldı. Gribal enfeksiyon yaşayan ve geçtiğimiz hafta başrolünde olduğu İstanbullu Gelin dizisi setinde yüksek tansiyon nedeniyle rahatsızlanan Özcan Deniz'in, rahatsızlığı nedeniyle virüsün kulak kristallerine yapıştığı ve uçağa binmesinin sakıncalı olduğu öğrenildi.

Öte yandan 3 aylık hamile Feyza Aktan'ın da uçağa binebilmek için herhangi bir risk taşımadığına yönelik belge alması gerekiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *