» 
 

Özge Borak'ın paylaşımı duygulandırdı!

Ünlü oyuncu Özge Borak, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sevenlerini duygulandırdı. Borak, rahatsızlığı nedeni ile yoğun bakımda tedavi gören anneannesi için sevenlerinden dua istedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show aldı TV programının kadrosundan ayrıldıktan sonra Özge Borak'tan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncu Özge borak, sosyal medya hesabından ailesi ile sık sık birlikte fotoğraf yayınlıyordu. Ancak Borak'ın son paylaşımı herkesi duygulandırdı. Bu kez anneannesi ile ilgili bir paylaşım yapan Özge Borak, hayranlarını üzdü. Anneannesinin yoğun bakımda tedavi altında olduğunu dile getiren Borak, anneannesi için dua istedi.

İşte Özge Borak'ın paylaşımı: "Annemin Facebook'taki yazısını gören (Benim Facebook hesabım olmadığı için bilemiyorum), bizim arayıp haber verdiğimiz ya da bir şekilde haberi olup da arayan, gelen, mesaj gönderen, alâkadar olan herkese çok teşekkür ederiz. Güç buluyoruz sayesinizde. Bu mesajı da "Neden haber vermedin?" diyecek olanlar için buradan yazmak istedim. İnsanlara aynı anda ulaşabilmenin tek yolu bu. Anneannem üç gündür yoğun bakımda, bizim de gidip, gelip kapıda beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Dualarınıza ihtiyacımız var."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *