» 
»
 

Paramparça 10 Ekim 75. Bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler

Star TV ekranlarının uzun soluklu dizisi Paramparça yeni sezonda da bir numara olmayı başardı. 10 Ekimde yayınlanacak 75. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cihan ve Harun arasında neler oluyor? Detaylar haberimizde…

Cihan, Harun, Dilara arasındaki kavgada birde Asuman cephesinin açılması ile işler iyice karıştı. Dilara etrafındaki onca soruna rağmen birde öz kardeşinin başına açtığı dertlerle savaşmak zorundadır artık. Paramparça 74. Bölümde neler yaşanacağını, yeni bölüm fragmanını, diziye dair gün yüzüne çıkmamış dedikoduları haberimizden takip edebilirsiniz…

Paramparça son bölümde oğlunun telefonu üzerine İstanbul’a dönen Cihan, kimlik tespiti sonrasında ölen kişinin babası olmadığını anlar. Geri dönmek için kararlı olan Cihan, Ozan’ın tüm ısrarlarına rağmen geri dönmek için hazırlıklara başlamıştır. Harun’un kıskançlık krizleri ayyuka çıkınca Dilara ile arasına yıkılmaz duvarlar örülmeye başlamıştır.

Mahide hanım aldığı konakta zarar etmesinin nedenini Hazal ve Cansu’nun ortak planı sonucu olduğunu düşünmektedir. Oysa Hazal’ın o şirkette kalmasını istemeyen Hazal, Ozan’ın oyununa gelmiştir. Sevdiği adamı öldürdüğünü sanan Hazal, Mahide’nin tehditlerine boyun eğmek zorundadır.

Babasının geldiğini öğrenen Cansu onun yanına giderek konuşmaya çalışır ancak kızının yaptıkları nedeni ile büyük kırgınlıklar yaşayan Cihan konuşmayı reddeder.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *