» 
»
 

Paramparça 75. yeni bölümünde işler karışıyor!

Star TV ekranlarında heyecanla beklenen Paramparça 75. Bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça yeni bölümde Cihan ile Dilara birbirlerine giderek yakınlaşıyorlar. Öte yandan Dilara'nın kardeşi Asuman'ın Harun'a olan yakınlığı dikkat çekiyor. Harun'un gizli sırları ortaya dökülecek mi? Haber detaylarında...

Paramparça 75. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde izleyicileri hangi gelişmeler bekliyor olacak? Bomba etkisi yaratacak Paramparça yenibölümde Dilara ile Cihan, kızlar Cansu için bir araya gelecekler. Cansu'nun hastalığı herkeste büyük bir üzüntüye neden olacak. Öte yandan Dilara'nın kız kardeşi Asuman yine işler karıştırıyor. Asuman, eline geçen defterin içerisinde bulduğu bilgileri kullanacak ve ortalık iyice karışacak. Paramparça yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Paramparça son bölümünde neler yaşandı? Senaryosu Ayfer Tunç'a ait olan ve yönetmen kolduğunda Altan Dönmez'in oturduğu Star TV ekranlarında Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Paramparça'nın son bölümünde, Dilara, ansızın çıkıp gelen Asuman'ın gelişinden çok rahatsız olmuştur. Asuman'ın ise farklı planları vardır. Hazal'ı da oyunları ile avcunun içine almıştır. Cansu'nun ise hastalığından ailesi haberdar olmuştur. Cihan ile Dilara'nın tek amacı Cansu'nun iyi olmasıdır. Bu nedenle de bir araya gelmişlerdir. Ancak bu durum Harun'un hiç de hoşuna gitmemiştir.

Öte yandan Cihan ise Burhan ile bildiği gerçekleri Deniz'e açıklamıştır. Bu durum Cansu'yu rahatsız etmiştir. Burhan, Özkan'ın borcunu ödediğinden ve Özkan'a senet imzalattığından dolayı onu elinde tutmayı başarmıştır. Yaptığı şeylere karşılık ise Özkan'dan kendisine ajanlık yapmasını istemiştir. Burhan, artık Cİhan'la kendi yöntemleri ile yüzleşecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *