» 
»
 

Paramparça 77. bölüm 1. fragmanı 24 Ekim dedikoduları

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Paramparça 77. Bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cansu’nun hastalığı ne? Cansu ve Deniz’in bebeği ölecek mi? Detaylar…

Cansu’nun hastalığı ile yıkılan Cihan, tüm yaşadıklarını bir kenara bırakmış tüm enerjisini biricik kızını hayata tutundurmak için harcamaya karar vermiştir. Paramparça son bölümde kaza geçiren Cansu bebeğini kaybedecek mi? Cansu ile Hazal barışacak mı? Paramparça 77 bölüm fragmanı ve son bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz…

Paramparça’da geçen hafta Deniz’in babası ile karşı karşıya gelen Cihan’ın başına silah dayanır ancak Nazmi’nin gelmesi ile birlikte silahlar karşılıklı olarak indirilir. Yine de bu hesap burada kapanmayacaktır. Asu bulduğu her fırsatta Harun’u kız kardeşine karşı doldurmaya devam eder. Oysa Harun’a deli gibi aşık olan Dilara’nın Cansu’nun hastalığı nedeni ile Harun’la görüşmekten başka bir amacı yoktur.

Asuman’ın kendisine sürekli diş bilediğini arkasından isler çevirdiğinin farkında olan Dilara onu göndermek için artık hayatına bir yön vermesini söylese de Asuman’ın bunu yapmaya hiç niyeti yoktur. Bir hışımla evden çıkar ve Candan’a gider. Vicdan yapan Harun Asu’nun arkasından gider ve onu eve geri götürür.

Babasının baskısı ile testleri yaptırmayı kabul eden Cansu'nun doktoru teşhis koymak için yakın takibe alınması gerektiğini ve belirtiler görülürse kendisinin haberdar edilmesini ister.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *