» 
»
 

Paramparça 77. yen bölüm fragmanı 24 Ekim için heyecan dolu!

Star TV'nin sevilen dizisi Paramparça'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça yeni bölümde neler olacak? Yeni gelişmeler ve ayrıntılar haberde...

İzleyicisini Pazartesi akşamları Star TV ekranları başına kilitleyen Paramparça'nın 77. bölüm fragmanı günler öncesinde yayınlandı. Paramparça'nın 77. yeni bölümünde işler giderek karışıyor. Cansu'nun hastalığının boyutu giderek ciddi bir hal alıyor ve öte yandan şirkette de işler giderek sarpa sarıyor. Paramparça'nın yeni bölümü için geri sayım başladı. 77. bölümde Özkan tehlikeli işler karıştıracak. Cansu ise hastalığından dolayı kötü günler geçirecek. Öte yandan geçmişteki sırlar gün yüzüne çıkacak ve Maide Hanım ortalığı yeniden karıştıracak.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği ve başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mide Tugay'ın birlikte paylaştığı Paramparça 24 Ekim'de 77. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Altan Dönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu Paramparça'nın yen bölümünde Hazal ile ilgili büyük sır ortaya çıkıyor.

Yeni bölümde Hazal ile Maide'nin telefon konuşmalarına şahit olan Cihan ve Ozan soluğu yalıda alır. Hazal'ın büyük sırrı ortaya çıkacak ve Özgür'ü öldürdüğünü itiraf edecek. Cihan ise Hazal'ı polise teslim etmek isteyecek. Ancak Dilara buna engel olacak. Hazal ise kaçmaktan başka çaresinin olmadığını anlayacak. Öte yandan Cihan, Maide Hanım'dan bışağı isteyecek ve bu görüşmede Maide bütün kinini dökecek. Asuman ise bir saldırıya uğrayacak. Deniz ise başını istemediği büyük bir derdin içerisine sokacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *