» 
»
 

Paramparça 91. bölüm fragmanı 13 Şubat için yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında soluk soluğa izlenen Paramparça 90. son bölümü ile ekranlara geldi. Paramparça 91. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Paramparça yeni bölümde kendini Ozan'a siper eden Harun ölecek mi? Paramparça yeni bölümünde neler yaşanacak? Ayrıntılar haberde...

Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği Paramparça 90. bölümü ile adeta nefes kesti. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Barış Falay, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay'ın yer aldığı Paramparça yeni bölümünde oğlu Ozan'a siper olan Harun, kurşunların hedefi oluyor. Ozan Harun'a ilk kez Baba derken, Harun Ozan'ın kollarında yaşam mücadelesi veriyor.

Paramparça 91. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Paramparça yeni bölümü 13 Şubat Pazartesi Star TV ekranlarında yer alacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Cihan'ın Harun ile olan düşmanlığı yeniden alevlenmiştir ve Pamir ile anlaşma imzalar. Bu anlaşmanın ardından kimin iyi, kimin kötü olduğu karışır. Anlaşmanın yapıldığı sırada Cihan, Cansu'nun kötü olduğu haberini alır ve kalkar. Hücumbot saldırısı ile çıkan çatışmada, Harun bir an bile düşünmeden kendini Ozan'a kendini siper eder. Ozan, kendisini korumak uğruna kurşunlanan Harun'a ilk kez baba derken, Harun ölüm kalım savaşı vermektedir.

Kaçakçılar, Candan'ı öldürdükten sonra Özkan ile Asuman'ın peşine düşmüştür. Emre'nin elinden alındığı ve Deniz tarafından terk edilen Cansu, hayatla olan bağını koparmaya karar verir. O sıralarda Hazal'ın da hayatı tehlikededir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *