» 
»
 

Paramparça dizisinin son transferi Mine Tugay oldu

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da Nurgül Yeşilçay ve Şükran Ovalı'nın diziden ayrılarak boş bıraktığı kadroya kimin geleceği sorusu netlik kazandı. Cihan'ın yeni sezondaki başrol arkadaşı Mine Tugay oldu...

2014 yılında Star TV ekranlarında Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrol oyunculukları ile başlayan dizi ilk sezon finalinde Gülseren'in vurularak ölmesi ile son bulmuş, o dönemde başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay'ın diziden ayrılmasının ardından süren başrol arayışlarında Şükran Ovalı'da karar kılınmıştı.

Diziye ptikolog Ayşe olara katına Ovalı, bir süre sonra dizide Cihan'ın sevgilisi olmuş ancak iki husumetli ailenin fertleri olmaları aşklarını yarım bırakmıştı. Final sezonunda Ayşe'nin vurulması ile Şükran Ovalı'da diziden ayrılmış ve başrol kadrosu yeniden boşalmıştı.

Uzun süren başrol arayışları Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre son bulmuş görünüyor. Yeni sezonda Cihan'ın sevgilisi olacak kişi için oyuncu Mine Tugay isminde karar kılındı. Dizinin yeni sezon çekimleri içinde önümüzdeki günlerde motor denileceği öğrenildi...

1997 Konya doğumlu olan Mine Tugay, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü mezunu. Öyle Bir Geçer Zamanki, Kalp Hırsızı, Medcezir gibi dizilerde adından çokça söz ettiren ünlü oyuncu, bir çok tiyatro oyununda da yer almıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *