» 
»
 

Paramparça'nın 3. yeni sezon fragmanı Eylül için yayınlandı!

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Paramparça'nın 3. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. 72. bölüm için Eylül ayını işaret eden Paramparça'nın fragmanında Cihan tek başına... Paramparça olan hayatlar, bu sezonda birleşecek mi? Dilara'yı ve Harun'u nasıl bir yol bekliyor? Paramparça yeni sezon gelişmeleri detayda...

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Leyla Tanlar, Alina Boz ve Burak Tozkoparan'ın yer aldığı Star Tv'nin vazgeçilmez dizisi Paramparça'nın yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Endomol Shine yapımcılığındaki muhteşem dizinin yeni sezonunda hangi çarpıcı gelişmeler yer alacak? Cihan'ın Ayşe'si yeni sezonda olacak mı? Paramparça 72. bölüm'de neler olacak? Paramparça, izleyiciyi şoke eden son bölümü medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Cansu, babasının sözlerine aldırış etmeyerek sembolik olarak Deniz'le evlenmeye karar vermiştir. Babası ile konuşur ancak Cihan evlenmelerine müsade etmez. Deniz'in babasının geçmişinden dolayı Cansu'yu tehlikede olarak görür. Dilara ise Harun'a büyük bir öfke duyarak, halası ve Candan'ın hayatlarına nasıl girdiğinin hesabını sordu. Ancak Harun'a konuşmak için fırsat vermeyerek Harun'u terk eder. Harun ise halasına hesap sormak için gider. Candan ile iş birliği yaptığı için halasından bütün bu olanlar için bir açıklama bekler.

 Hazal ise kendince aldığı evlilik kararını arkadaşları ile kutlamak için sevgilisi Özgür'ün yanına gelir. Öte yandan Harun halasına hesap sormaya gittiğinde kayıt edilen ses, Dilara'ya gider ve Dilara Harun'un kendisini nasıl sevdiğinden emin olmuştur. Cihan, Hazal'ın gizlice haber vermesi ile Cansu'nun Deniz'le görüştüğünü öğrenip, Cansu'yu Deniz'in yanından alır ve evden dışarı çıkmasına izin vermez. Cansu ise evden kaçıp gizlice Deniz ile evlenir.

Ayşe, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenir ve napacağını bilemez. Cihan ise Rahmi, Deniz'in babasının yanına gider ve hesap sorarlar. Ancak hiç hesaba katmadıkları bir olay gün yüzüne çıktı. Rahmi'nin kendi kızının cinayetini para karşılığı örtbas ettiği gerçeği öğrenildi. Cihan'ın babası Rahmi ise, kızının ölümünün sır perdesinin aralanmasının ardından büyük pişmanlıkla Cihan'ın odasına gelir ve başına silah doğrultur. Cihan ile Rahmi arasında geçen çekişmenin ardından silah ateşlenir ve o esnada onları şaşkınlıkla izleyen Ayşe'ye isabet eder. Ayşe, annesinin ve Cihan'ın kollarında yere yığılır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *