» 
 

Paramparça'nın Cihan'ı Erkan Petekkaya ve ailesi teknede ölümden döndü

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya eşi ve oğulları ile birlikte özel tekneleri ile Göcek'ten Yunanistan'ın Rodos Adası'na doğru ilerlemekte iken tekneleri yandı. Petekkaya ailesi tekneye bağlı kurtarma botunu kullanarak karaya çıkmayı başardı.

Yoğun iş temposunun ardından özel teknelerinde ailece tatil yapan Erkan Petekkaya ve ailesi yaşadıkları talihsiz olay nedeni ile programlarını değiştirerek tatillerine Alanya'da devam etmeye karar verdi. Eşi Didem Petekkaya ve oğlu Cem'le birlikte tatile çıkan Erkan Petekkaya kendi ismini taşıyan teknesi ile Göcek'ten Rodos'a doğru ilerlemekte olduğu sırada henüz belirlenemeyen bir sebeple teknenin motor bölümünde yangın çıktı.

Teknenin kaptanının durumu far ederek Petekkaya’yı uyarması üzerine ünlü oyuncu eşi Didem ve oğlu Cem’i de alarak tekneye bağlı olan botla karaya çıktı. Ünlü oyuncunun ve ailesinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yaşanan aksilik nedeni ile tatil rotasını değiştiren Petekkaya ailesi, tatillerinin kalan kısmı için Didem Petekkaya’nın babasının Alanya’da bulunan otelinde geçirmeye karar verdiler. Yanan tekne ise çevredeki teknelerin yardımı ile söndürülerek tamir edilmek üzere tersaneye çekildi

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *