» 
»
 

Paris’te kan donduran olay! Küçük çocuk su kanalında ölü bulundu

Fransa’nın başkenti Paris’e bağlı Aire-sur-la-Lys bölgesinde bir sulama kanalında 5 yaşında bir erkek çocuğuna ait ceset bulundu. Yapılan incelemeler doğrultusunda korkunç bir gerçek ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre kentte bulunan bir kanal yakınlarında ölü olarak bulunan çocuğun iddialara göre yatağını ıslattığı için ailesi tarafından cezalandırıldığı ve bu nedenle kalp krizi geçirerek öldüğü bildirildi.

Polisi arayarak çocuklarının evden yaklaşık 200 metre uzaklıkta bilinçsiz yatarken bulduklarının bilgisini veren anne ve baba hakkında yapılan incelemeler sonucunda, çocuklarını altını ıslattığı için cezalandırdıkları iddia edildi. Aile gözaltına alınırken, çocuğun ölmeden önce fiziksel istismara uğradığına dair kanıtlar bulundu.

Konu hakkında açıklamada bulunan polis sözcüsü, çocuğun ölümünün soğuk mu, kaza mı yoksa istirmarmı olduğunun belirlenmesi gerektiğini belirtirken, Saint-Omer cumhuriyet savcısı küçük çocuğun ölümünün şüpheli olduğunu ve bu olayla ilgili anne ve baba hakkında şiddetli şüpheler olması dolayısı ile bir tutuklama durumu yaşandığını kaydetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *