» 
 

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm detayları neler olacak?

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm gelişmeleriyle bu akşam ekranlarınıza gelirken dizinin yeni bölümüne Theodor Herzl'in yaptığı açıklamalar ve Mehmet Paşa ile ilgili olaylar damgasını vuracak. TRT 1'de Payitaht Abdülhamid son bölümü merakla bekleniyor olacak.

Bu akşam Payitaht Abdülhamid 3. bölüm sahneleriyle adeta tarihi evlerinize getirecek. Yeni dizi Payitaht Abdülhamid cuma akşamlarının vazgeçilmezi olmaya başladı ve yayınlanacak yeni bölüm detayları da merakla beklenmeye başladı. Payitaht Abdülhamid 4. bölüm gelişmeleri de dizi yayınlandıktan sonra ekranlara gelecek tanıtımla ortaya çıkacak.

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid son bölüm gelişmelerinde Sultan Abdülhamid'in hilafet makamı, İngilizlere Hindistan'da büyük bir darbe indirmişti. Bunun üzerine düşman Sultan Abdülhamid'e tuzak kurma peşindeyken, Mahmut Paşa da başka planlar kurmaktaydı. Bu durumu kendisi için yanında ve karşısında olanları görebilmek adına bir fırsata çeviren Sultan Abdülhamid oldukça kurnaz davranarak bir plan yapmış ve Hiram'ı sorgulamıştı. Celal Hiram'ın tüm yaptıklarını Sultan'a bildirmekteydi.

Payitaht Abdülhamid Yeni Bölüm Gelişmeleri

Bu hafta ekranlara gelecek olan Payitaht Abdülhamid 3. yeni bölümde Sultan Abdülhamid Hiram'ın mesajlaşmalarını çözüyor ve kaçırılacağı saatte tüm paşaları yemeğe davet ediyor. Yemeğe gelmeyen paşanın hain olduğunu bilen Sultan Abdülhamid saati tam 8'e geldiğinde durduruyor. Theodor Herzl ise Siyonist Kongreyi toplayarak Yahudi devletinin nasıl kurulacağını anlatmak niyetinde. Peki ondan önce yapacağı mühim iş ne? Mehmet Paşa ile ilgili gelen önemli bilgiler bu hafta Payitaht Abdülhamid'de merak uyandıran konular arasında yer alıyor. Ömer ile Yusuf'un Sultan'ın mührü ile Saraydan çıkardıkları ve limana götürdükleri sandıkta ne var? Geçmişini unutan Ahsen yeniden her şeyi hatırlayabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid 4. bölüm ile ilgili tüm gelişmeler için sayfalarımızı takip edebilirsiniz. Hem kostümleri hem müzikleri hem de mekanlarıyla oldukça beğeni toplayan ve Osmanlı dönemini birebir yansıtan Payitaht Abdülhamid oyuncuları da büyük beğeni topluyor. TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran tarih dizilerini sizler için takip etmeye devam ediyoruz. 17 Mart Payitaht Abdülhamid 4. bölüm özet bilgileri de sayfamızda sizler için yer alacak.
HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *