» 
»
 

Payitaht Abdülhamid 7. son bölüm tanıtımı! Kaderin üstünde bir kader vardır

Payitaht Abdulhamid 7. bölüm tanıtımı TRT'de yayınlandı. Osmanlı Sultanı 2. Abdulhamit'in son 10 yılının anlatıldığı müthiş dizinin 7 Nisan'da yayınlanacak güncel son bölüm tanıtımı heyecanı arttırdı. İşte dizi özeti ve gelişmeler.

Payitaht Abdulhamid 7. Bölümüyle yine kasıp kavuracak. Osmanlı İmparatorluğu'nun en zeki adaletli ve dirayetli Sultanlarından biri olan Abdulhamid Han'ın tahttaki son 10 yılının anlatıldığı müthiş diziye ilgi giderek artıyor. Yıllarca ülkemizde de yanlış tanıtılan ve kimilerinin "Kızıl Sultan" gibi çirkin iftiralarıyla karalamaya çalıştığı, tüm padişahlığı döneminde bir karış toprak kaybetmeyen ve mazlumların her an yanında olmaya çalışan Ulu Hakan'ın hayatı bu diziyle biraz daha iyi anlaşılıyor. Payitaht "Abdulhamid" 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman önümüzdeki hafta yayınlanacak Payitaht "Abdulhamid" dizisinin yine müthiş gelişmelere sahne olacağının sinyallerini verdi. Payitaht Abdulhamit son bölümüyle yine nefesleri kesti. Müthiş heyecana ve türlü entrikalara zekası ve inancıyla karşı koymayı başaran Ulu Hakan, yahudiler ve onlara uşaklık eden saraydaki hainler yine amaçlarına ulaşamadılar.

TRT 1 ekranlarına geldiği günden bu yana artan izleyici kitlesiyle reytinglerde üst sıraları zorlayan Payitaht dizisinin 31 Mart akşamı yayınlanan bölümü bir çok gelişmeye sahne oldu. Son bölüm Payitaht "Abdulhamid" dizisinde Yahudi devleti kurmaya çalışan Heartzel ile işbirlikçisi hain Mahmut Celalettin Paşa'nın kurduğu tuzak kendilerine döndü ve büyük bozguna uğradılar. Abdulhamid Han'ın hanımlarından Fatma Pesent hanımın da içinde bulunduğu aynı zamanda demiryolu için yeni makinelerin de yer aldığı treni patlatma planını Hiram ve adamları devreye koydu. Hafiyelerin büyük uğraşlarına rağmen trenin patlatılmasına engel olunamadı fakat Abdulhamid han daha önceden yaptığı hazırlıkla boş tren vagonunu yem olarak gönderdi. Büyük ve sansasyonel bir eyleme imza atarak hem ülkeyi karıştırmak hem de gemi şirketi hisselerini borsada uçurup demiryolu şirketi hisselerini dibe vurdurmak ve banka kurmak için sermaye toplamak isteyen hainler aradıklarını bulamadılar.

Payitaht Abdulhamid Son Bölüm Özeti ve Yeni Bölüm Fragmanı haberimizde. Payitaht'ın son bölümünde Mahmut Paşa ve ailesinin Abdulhamid'e kurduğu tuzaklar bir bir kendilerine dönerken, Ömer ve Celalettin'de Filistin'de yahudileri öldürüp dünyanın dikkatini buraya çekmeye çalışan Heartze'in oyununu bozmaya gittiler. 

Payitaht Abdulhamid dizisi gerek oyuncu performansları, gerek sahne tasarımları ve animasyon görsel efektleriyle müthiş bir prodüksiyon olduğunu ortaya koyuyor. Dizinin anlattığı dönemin gerçekleriyle uyumlu giden senaryosu da tarih meraklıları için büyük ilgi uyandırıyor.

7. Bölüm Fragmanı Payitaht Abdulhamid:

Payitaht Abdulhamid 7. Bölüm fragmanı ile dizinin ilerleyen bölümlerde gittikçe artan ve karmaşıklaşan entrikalara karşı Ulu Hakan Büyük Sultan Abdulhamid Han'ın nasıl bir mücadele verdiğini de bugüne önemli mesajlar verecek şekilde aktarmayı başarıyor. Payitah İstanbul Abdulhamid dizisine ilişkin tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Payitahd Abdulhamid oyuncuları: Oyuncuları: Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *