» 
»
 

Payitaht Abdülhamid 7. son bölüm tanıtımı! Kaderin üstünde bir kader vardır

Payitaht Abdulhamid 7. bölüm tanıtımı TRT'de yayınlandı. Osmanlı Sultanı 2. Abdulhamit'in son 10 yılının anlatıldığı müthiş dizinin 7 Nisan'da yayınlanacak güncel son bölüm tanıtımı heyecanı arttırdı. İşte dizi özeti ve gelişmeler.

Payitaht Abdulhamid 7. Bölümüyle yine kasıp kavuracak. Osmanlı İmparatorluğu'nun en zeki adaletli ve dirayetli Sultanlarından biri olan Abdulhamid Han'ın tahttaki son 10 yılının anlatıldığı müthiş diziye ilgi giderek artıyor. Yıllarca ülkemizde de yanlış tanıtılan ve kimilerinin "Kızıl Sultan" gibi çirkin iftiralarıyla karalamaya çalıştığı, tüm padişahlığı döneminde bir karış toprak kaybetmeyen ve mazlumların her an yanında olmaya çalışan Ulu Hakan'ın hayatı bu diziyle biraz daha iyi anlaşılıyor.

Payitaht "Abdulhamid" 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman önümüzdeki hafta yayınlanacak Payitaht "Abdulhamid" dizisinin yine müthiş gelişmelere sahne olacağının sinyallerini verdi. Payitaht Abdulhamit son bölümüyle yine nefesleri kesti. Müthiş heyecana ve türlü entrikalara zekası ve inancıyla karşı koymayı başaran Ulu Hakan, yahudiler ve onlara uşaklık eden saraydaki hainler yine amaçlarına ulaşamadılar. Payitaht Abdulhamid dizisi gerek oyuncu performansları, gerek sahne tasarımları ve animasyon görsel efektleriyle müthiş bir prodüksiyon olduğunu ortaya koyuyor. Dizinin anlattığı dönemin gerçekleriyle uyumlu giden senaryosu da tarih meraklıları için büyük ilgi uyandırıyor.

7. Bölüm Fragmanı Payitaht Abdulhamid: Payitaht Abdulhamid 7. Bölüm fragmanı ile dizinin ilerleyen bölümlerde gittikçe artan ve karmaşıklaşan entrikalara karşı Ulu Hakan Büyük Sultan Abdulhamid Han'ın nasıl bir mücadele verdiğini de bugüne önemli mesajlar verecek şekilde aktarmayı başarıyor. Payitah İstanbul Abdulhamid dizisine ilişkin tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Payitahd Abdulhamid oyuncuları: Oyuncuları: Bülent İnal, Özlem Conker, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Akın Akınözü, Hakan Boyav, İbrahim Kendirci, Selen Öztürk, Can Sipahi, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Berkan Şal.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *