» 
»
 

Payitaht Abdülhamit 2. bölüm 3 Mart cuma TRT 1 ekranlarında

Tarih dizilerinde fenomen kanal haline gelen TRT 1'de Payitaht Abdülhamit 2. bölüm gelişmeleriyle 3 Mart Cuma ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul gibi reyting rekorları kırması beklenen yeni dizi Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Osmanlı'nın 34. padişahı Sultan Abdülhamid Han'ın 33 yıl süren saltanatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid ilk bölümü ile ekranlara geldi. İslam dünyasının 113. halifesi Abdülhamid Han'ın mücadele ile geçen hükümdarlığı boyunca yaşadığı önemli olayların ele alındığı TRT ekranlarının yeni dizisi Payitaht Abdülhamit 2. bölüm fragman ve gelişmeleri de büyük bir merakla bekleniyor.

Dizinin ilk bölümünde Abdülhamid'in İngiliz, Fransız ve Ruslar ile diplomasi savaşları, saray içi entrikalarla mücadelesi gerçekçi bir dille Payitaht Abdülhamid ilk bölümle birlikte sahnelendi. Bu akşam yayınlanan 1. bölümü etkileyici sahneler ve güçlü bir prodüksiyonda ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid istihbarat teşkilatının başarılı çalışmasıyla, İngilizlerin oyununu bozdu.
Payitaht Abdülhamid yeni bölüm gelişmeleriyle 3 Mart akşamı ekranlarda olacak. Payitaht Abdülhamid 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı ve yeni gelişmeler neler olacak?

Daha ilk sahnesindeki oyuncu sayıları, figüran sayıları, kamera açıları ve çekim teknikleriyle çok güçlü bir prodüksiyona sahip olduğunu ortaya koyan Payitaht Abdülhamid dizinin girişinde anlatılanların gerçek hikayelerden esinlenildiğini ve tarihsel verilere dayandığı izlenimini uyandırıyor. Serdar Akar'ın yönetmenliğinde başlayan, ilk bölümü ile 24 Şubat akşamı ekrana gelen Payitaht Abdülhamid Yıldız Sarayı'ndaki olayları ve Abdülhamid'in hem özel yaşamını hem de siyasi mücadelesini anlatıyor. Bazıları kendi akrabası olan paşaları, 20 yıllık iktidarın ardından gördüğü ihaneti de gözler önüne sermekte.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *