» 
»
 

Pazar günü hava nasıl olacak? 24.09.2017

Haftanın son günü yurtta güneşli bir hava hakim olacak. Doğu Karadeniz'de, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yağış bekleniyor. 24 Eylül Pazar illere göre hava durumu ayrıntılarda...

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun büyük bir kısmı güneşli olacak. Yağışlar, Doğu Karadeniz'de ve Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde görülecek. Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde Kars ve Ardahan'da gök gürültülü ve sağanak yağış bekleniyor. Yeni haftanın ilk günlerinde de yağışların aynı bölgelerde olacağı tahmin ediliyor.

Hava sıcaklıklarında ise yine artış bekleniyor. Yurdun büyük bir kısmı, Marmara, Ege, İç Anadolu, yer yer Akdeniz, Karadeniz'de yağış olacağı tahmin ediliyor. Yağışların, Karadeniz, İç Anadolu'nun Kayseri ve Sivas dolaylarında, Marmara'nın güney kesimlerinde gök gürültülü ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor. 24 Eylül Pazar illere göre günün en yüksek sıcaklıkları şöyle;

İstanbul 26 derece çok bulutlu ve açık, Ankara 25 derece az bulutlu ve güneşli, İzmir 28 derece açık, Bursa 27 derece az bulutlu olacak. Edirne 27 derece az bulutlu ve açık, Antalya 31 derece açık, Adana 33 derece az bulutlu ve açık, Sivas 28 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. 

Samsun 23 derece yağışlı,Trabzon 23 derece yağışlı Kars 24 derece gök gürültülü ve gök gürültülü sağanak yağışlı, erzurum 24 derece çok bulutlu, Diyarbakır 33 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *