» 
»
 

Pazartesi güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun batı kesimleri ve Göller Yöresi parçalı ve çok bulutlu, diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi bekleniyor. Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu ile Güneydoğu'nun doğu kesimlerinde ise yer yer pus ve sis olması bekleniyor. 7 Kasım hava durumu ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, 7 Kasım 2016 Pazartesi günü için yurt genelinin az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Bugün sabah saatlerinde ve gece saatlerinden sonra ise Marmara'nın doğusu, Göller Yöresi, İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Güneydoğu'nun doğusu ve Doğu Anadolu'da yer yer pus ve sis olması bekleniyor. Öte yandan Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda ise yer yer buzlanma olması tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları ise iç ve batı kesimlerde 2-4 derece artacak. Diğer kesimlerde ise önemli bir değişiklik olmayacak.

7 Kasım hava durumu illere göre ise şöyle, Ankara 19 derece, İstanbul 23 derece parçalı, yer yer çok bulutlu, İzmir 23 derece parçalı ve çok bulutlu, Bursa 24 derece parçalı bulutlu olacak. Bursa 24 derece parçalı bulutlu, sabah saatlerinde ve gece saatlerinden sonra da yer yer sis ve puslu olması bekleniyor. Adana 24 derece parçalı bulutlu, Antalya 23 derece parçalı bulutlu, Samsun 24 derece parçalı ve az bulutlu, Trabzon 22 derece parçalı ve az bulutlu, Erzurum 11 derece parçalı bulutlu, Diyarbakır 20 derece az bulutlu ve açık olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *