» 
 

Pegasus yüzde 30 indirimli bilet satışı bugün ve yarın geçerli

Bugün ve yarın uçak bileti alacak olanlar için müthiş fırsat Pegasus Hava Yolları’ndan geliyor. İç hat uçuşlarında 22 Ağustos-27 Ekim arasına bilet alacaklara yüzde 30 indirim yapılacak.

Yaz aylarında tatil olsun iş olsun ziyaret olsun hangi amaçla olursa olsun kısa süreli ve konforlu seyahat etmek isteyenler uçak yolculuğunu tercih ediyor. Pegasus Hava Yolları pek çok kişiye oldukça büyük bir avantaj sağlayacak indirim kampanyası başlattı. Biletlerini flypgs.com aracılığı ile mobil uygulamalardan satın alacak olanlara şirketten yapılan açıklamaya göre bugün ve yarın (13-14 Ağustos) tarihlerinde yüzde 30 indirim uygulanacak. Ancak indirim 22 Ağustos-27 Ekim tarihleri arasında ve Pazartesi-salı-Çarşamba günleri iç hat uçuşu yapacak olanlar için geçerli.

Belirtilen tarihler arasında haftanın ilk üç günü için uçak bileti almak isteyenler bugün ve yarın biletlerini mobil uygulamadan ya da www.flypgs.com’dan alırlarsa kampanyadan yararlanabilecekleri. Pegasus seferleri ve kampanya hakkında bilgi edinmek için de www.flypgs.com üzerinden bilgi alınabiliyor. İnternet sitesinde yer alan Etkinlik Takvimi uygulaması sayesinde de gittiğiniz yerde hangi etkinlikler var öğrenebiliyorsunuz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *