» 
 

Pelin Karahan ikinci oğlunu kucağına aldı! Bebeğin adı ne oldu?

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ikinci kez anne oldu. Geçtiğimiz yıl Yeter dizisi ile ekranlara gelen güzel oyuncu hamile kalmış bir süre sonra diziden rol gereği ayrılmıştı. Karahan'ın oğlu Can Eyüp'ü kucağına aldığı öğrenildi.

Güzel oyuncu Pelin Karahan ikinci bebeğini doğurdu ve kucağına aldı. 24 Haziran 2014'te evlenen ünlü oyuncunun ilk çocuğu 27 Aralık 2014'te dünyaya gelmişti. Ali Demir adını verdiğini oğluna bir kardeş dünyaya getirmek isteyen Karahan'ın ikinci çocuğu da erkek oldu. Televizyon dünyasına genç yaşta dahil olan ve başarılı projelerde yer alan güzelliği ve oyunculuğu ile ekranların sevilen isimleri arasında yer alan Pelin Karahan ikinci kez anne oldu. Dün ikinci oğlunu saat 17.00'de Liv Hospital'da sezaryene dünyaya getirdiği öğrenilen ünlü oyuncunun da oğlunun da sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken, Pelin Karahan ve Bedri Güntay ikinci oğullarına Can Eyüp adını verdi. Eyüp ismini dedesinden alan en yeni aile ferdinin adının önüne Can ismi eklendi.

 

Son olarak ekranlarda Yeter dizisi ile gördüğümüz güzel oyuncu Pelin Karahan'ın bundan sonra ne zaman yeni bir projede yer alacağı henüz belli değil ancak iki çocuklu güzel anne şimdilik ailesi ile oldukça mutlu ve bütün zamanı oğulları ile geçeceğe benziyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *