» 
 

Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan sürpriz nikah açıklaması

Hayat Şarkısı dizisinin Zeynep’i Pelin Öztekin geçtiğimiz akşam 'Ekşi Elmalar' filminin galası sonrasında nişanlısı Kıvanç Arslan ile kamera karşısına geçerek soruları yanıtladı…

2013 yılında BKM mutfakta birlikte rol aldığı önce arkadaşça başlayan ilişkilerinde bir süre sonra Kıvanç Baran Arslan'la aşka yelken açan Pelin Öztekin, geçtiğimiz Temmuz ayında sürpriz bir karar alarak nişanı atmış ve bu davranışı ile sevenlerini şaşkına uğratmıştı. Ancak ikilinin ayrılığın üzerinden sadece birkaç ay geçmiş olmasına rağmen bir arkadaşlarının evinde samimi resimleri ortaya çıkmıştı.

Uzun bir aradan sonra Ekim ayında yeniden bir araya gelerek magazin kameralarının karşısına geçen Pelin Öztekin ve Kıvanç Baran Arslan Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi “Ekşi Elmalar” galasını sonrasında magazin muhabirlerinin sorularına cevap vererek ayrılıklarına dair kendilerine yöneltilen bir soru karşısında ise Gala sonrasında nikâhları olduğu cevabını verdiler.

1987 İzmit doğumlu olan Pelin Öztekin, tiyatrocu Rasim Öztekin'in kızıdır. Pera Güzel sanatlar lisesinde tiyatro eğitimi alan Öztekin, Fransa'da dil eğitimini tamamladıktan sonra ülkesine kesin dönüş yaplıştır. Bir çok dizi ve komedi programının yanı sıra tiyatro otunlarında yer alan Öztekin, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep karakterine hayat vermektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *