» 
 

Perihan Savaş Çukur dizisiyle ekranlara dönüyor

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Ay Yapım imzalı Çukur'un oyuncu kadrosuna, uzun zamandır dizi projelerinde yer almayan Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Perihan Savaş da dahil oldu.

Dev oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Ay Yapım imzalı Çukur dizisine, usta oyuncu Perihan Savaş, "Koçovalı" ailesinin bel kemiği olan evin annesi Sultan'a hayat verecek. Bir süredir dizi projelerinde yer almayan usta oyuncu Perihan Savaş, Çukur dizisinde Sultan Koçovalı rolü ile sözü evde kanun sayılan ve hayatını ailesine adamış güçlü bir kadın karakteriyle ekranlara çıkacak.

Çukur dizisi ile ilgili düşüncelerini dile getiren Perihan Savaş, Çukur'un senaryosu geldiğinde hikaye ve Sultan karakterinin kendisini çok heyecanlandırdığını ifade etti. "Sultan, kocasını, çocuklarını çok seven, evinde ve gerektiği zaman herkese kol kanat geren, geleneklerine bağlı, güçlü bir karakter. Uzun süre beklememe değen bir proje oldu. Oldukça mutluyum, böyle bir oyuncu kadrosu az bulunur" ifadelerini kullandı.

Senaryosu Gökhan Horzum'un kaleminden çıkan, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizide son dönemin başarılı isimlerinden Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Nebil Sayın, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka ve Ercan Kesal ile Perihan Savaş bulunuyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *