» 
 

Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı yeniden bir arada

"Çocuklar Duymasın" dizisi ile uzun yıllar bir arada çalışan Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı yeniden farklı proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyorlar

Uzun dönem Çocuklar Duymasın dizisinde başrol oynayan Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı'nın yolları yeniden kesişti. Yeni bir proje ile tekrar bir araya gelmeye hazırlanan deneyimli oyuncular ekranlara dönme hazırlıyı yapıyor. Daha önce Çocuklar Duymasın projesinde Haluk ve Meltem karakterlerini oynayan ikili şimdi ise yeni bir projeye imza attılar. Çocuklar Duymasın dizisi ikinci kez olarak 2013-2014 sezonunda tekrar ekranlara gelmiş ama beklenen başarıyı yakalayamamıştı. O günden bugünlere hiçbir projede yer almayan Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı Meltem ve Haluk karakterlerinden oluşacak sit-com da rol alacak. Daha önce 1 erkek 1 Kadın adlı sit-com da oynayan Demet Evgar ve Emne Karayel'in projesine benzer bir projeyi Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı Meltem ile Haluk sit-com'u ile canlandıracak. İkilinin rol alacağı sit-coım adlı projenin yapımcısı yine Birol Güven olacak. Dizinin adı, tarihi ve yayınlanacağı kanal ile ilgili bir açıklama yapılmazken, dizinin detaylarının Ağustos ayında ortaya çıkacağı ve dizinin Eylül ayında ekranlara geleceği açıklandı. 

İKİLİNİN PROJELERİ TUTUYOR

Ekranlarda uyumlu bir ikili oluşturan ve oynadığı rol ile izleyiciyi ekrana bağlayan Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın dizisindeki başarıyı tekrar yakalayacaklarına inanıyor. Rol aldıkları her karakterin hakkını vermeye çalıştıklarını ifade eden ikili, biz her daim ekranlar karşısında bizden beklenen oyunu sergilemeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın gülmeye ihtiyacı var. Biz yer aldığımız projede onları güldürebiliyor ve onlara güzel mesajlar iletebiliyorsak ne mutlu bize şeklinde konuşuyorlar. Haluk ve Meltem sit com Eylül ayında ekranlarda boy göstermeye başlayacak. Yapımcı Birol Güven ise proje üzerinde çok titizlikle çalıştıklarını belirterek ileriki aşamalarda projeye son şeklini vereceğiz ve halkımızın beklediği şekilde güzel bir yapıt ortaya çıkaracağız dedi. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *